Koniec z paleniem - przygotuj się

Rzuć palenie na dobre

podejmij wyzwanie pierwszego tygodnia

Jesteśmy przekonani, że rzucenie palenia jest jedną z najbardziej niezwykłych rzeczy, jakich dokonasz, ale wiemy też, że to ogromne wyzwanie. Chcemy Ci pomóc.

Możesz postanowić, że kończysz z paleniem i że chcesz rzucić z dnia na dzień. Albo zdecydujesz się rzucać stopniowo. Będziemy Cię wspierać na każdym kroku tej podróży, niezależnie od tego, który sposób wybierzesz. Jeśli postanowisz, że rzucasz całkowicie i będziesz stosować produkt NICORETTE®, warto się dowiedzieć, na czym polega wyzwanie pierwszego tygodnia i jak zwiększa Twoje szanse na sukces.

Pierwszy tydzień jest prognozą Twojego sukcesu

Rzuć palenie na dobre. Pomożemy Ci przetrwać ten pierwszy, najważniejszy tydzień bez palenia: 

twoje szanse wzrosną 9-cio krotnie

* Dotyczy grupy pacjentów, którzy w badaniu klinicznym kontrolowanym placebo prowadzonym metodą podwójnie ślepej próby, otrzymywali Nicorette Invisipatch w dawkach 15 mg/16 h lub 25 mg/16 h.; Tonnesen P., Paoletti p., Gustavsson G., Rusell M.A., Saracci R., Gulsvik A., Rijcken B., Sawe U. Higher Dosage nicotine patches increase one-year smoking cessation rates: results from the European CEASE trial; Eur Respir J 1999: 13 :238-246

Na czym polega wyzwanie pierwszego tygodnia

Rzucenie palenia jest jedną z najbardziej niezwykłych rzeczy, jakie możesz zrobić, wiemy jednak, że jest to również niezwykle trudne. Jeśli całkowicie przestaniesz palić, szybciej odczujesz korzyści zdrowotne wynikające z rzucenia palenia.Wiemy, że kiedy przestaniesz palić na dobre, poczujesz, że możesz wszystko. Jednak to zupełnie normalne, że przez jakiś czas możesz czuć poirytowanie i frustrację. Pamiętaj Jeżeli uda Ci się wytrzymać pierwszy tydzień bez papierosa, Twoje szanse na rzucenie palenia na stałe wzrosną 9-krotnie!*

Nie martw się – pomożemy Ci przez to przejść, a negatywne uczucia po jakimś czasie ustąpią. Chcemy Cię wspierać i inspirować Cię naszymi narzędziami i fachową wiedzą na każdym etapie. Rozpocznijmy tę podróż razem. NICORETTE® pomoże Ci wytrzymać ten pierwszy, najważniejszy tydzień bez papierosa, abyś mógł na stałe rozstać się z nałogiem.

Obejrzyj, aby dowiedzieć się więcej o przetrwaniu pierwszego tygodnia

Nicorette® Wyzwanie pierwszego tygodnia

Stopniowe rzucanie palenia

Sposoby na stopniowe rzucanie palenia

Możesz ograniczać liczbę wypalanych papierosów, a jednocześnie kontrolować głód nikotynowy i łagodzić objawy odstawienia stosując produkty NICORETTE®.

Znajdź właściwą metode na rzucenie palenia

Znajdź właściwy sposób na rzucenie palenia

Odpowiedz na kilka krótkich pytań i znajdź produkt odpowiedni dla Ciebie.