• Kontakt

  Jeśli masz jakieś pytania odnośnie naszych produktów, prosimy zapoznać się z Najczęściej Zadawanymi Pytaniami, aby upewnić się, czy odpowiedź nie znajduje się tutaj:

  Płyn NICORETTE® Spray wydostaje się z dyfuzora w postaci strumienia płynu zamiast mgiełki.

  NICORETTE® Spray należy prawidłowo przygotować/ załadować, aby działał poprawnie. Końcówkę dozownika powinno się napełnić przed pierwszym użyciem lub po przerwie w użyciu trwającej dłużej niż dwa dni. W tym celu skieruj wylot dozownika z dala od siebie i kilkukrotnie lekko naciśnij jego górną część palcem wskazującym, aż pojawi się drobna mgiełka.
  Kliknij tutaj i zobacz, jak stosować NICORETTE® Spray.

   Czy czkawka to działanie niepożądane NICORETTE® Spray?

  Niektórzy mogą doświadczać czkawki po zastosowaniu NICORETTE® Spray, ale nie jest to powód do obaw. Czkawka jest zwykle lekko nasilona i nie wpływa na dalsze stosowanie produktu. Jeśli czkawka się nasila, skonsultuj to z lekarzem lub farmaceutą.

  Jakiego uczucia należy się spodziewać podczas stosowania NICORETTE® Spray?

  W momencie podania sprayu do jamy ustnej, możesz odczuwać bardzo silny miętowy smak, zwłaszcza przy pierwszym użyciu NICORETTE® Spray, ale jest to typowe dla doustnych produktów NRT.

  Czy NICORETTE® Spray zawiera alkohol?

  Płyn NICORETTE® Spray zawiera niewielką ilość alkoholu – mniej niż 100 mg na 1 podanie.
  Jeśli nie możesz spożywać alkoholu z powodów związanych z wyznaniem, skonsultuj się ze specjalistą opieki zdrowotnej i poradź się, którego produktu należy używać w Twojej sytuacji. Produkty NICORETTE® występują także w różnych formach, takich jak gumy czy tabletki miętowe, które mogą okazać się bardziej odpowiednie.

  Czy NICORETTE® Spray może być używany przez diabetyków/kobiety ciężarne lub karmiące?

  Diabetycy
  NICORETTE® Spray może być używany przez diabetyków. Jednak na początku stosowania NICORETTE® Spray powinni oni częściej kontrolować poziom cukru we krwi, na wypadek gdyby należało dopasować dotychczasowe podawanie insuliny lub innych leków. Skonsultuj ten problem z lekarzem, pielęgniarką lub farmaceutą. NICORETTE® Spray nie zawiera cukru (jest słodzony sacharozą), zawiera substancje słodzące – sukralozę i acesulfam potasowy (nazywany także acesulfamem K).

  Ciąża/karmienie piersią
  Jeśli jesteś w ciąży lub karmisz piersią i bezskutecznie próbowałaś rzucić palenie bez terapii NRT, możesz spróbować zastosować wybrane produkty NRT do doraźnego stosowania, w tym NICORETTE® Spray, jako bezpieczniejszą alternatywę dla palenia. Jednak ze względu na fakt, że leki mogą mieć wpływ na dziecko, powinnaś zawsze skonsultować się z lekarzem, zanim przyjmiesz NICORETTE® Spray. Jeśli karmisz piersią, karm bezpośrednio przed użyciem NICORETTE® Spray, aby upewnić się, że dziecko otrzyma możliwie jak najmniejszą dawkę nikotyny.

  Jeśli to nie jest odpowiedź na Twoje pytanie, a ty nadal chcesz się z nami skontaktować, prosimy kliknij tutaj