Jak rzucić palenie na dobre? Zainspiruj się!

baner_postacie_2.jpg

Jak rzucić palenie na dobre? Zainspiruj się!

Decyzja o rzuceniu palenia to początek zerwania z nałogiem. Zaprosiliśmy do współpracy specjalistę z dziedziny uzależnień, który tłumaczy, dlaczego wychodzenie z nałogu palenia to proces. Pokazuje nam, co możemy osiągnąć poprzez połączenie silnej woli, wytrwałości i wsparcia produktami nicorette®. Poznaj również bohaterów, którym udało się rzucić palenie.

CERTYFIKOWANY INSTRUKTOR TERAPII UZALEŻNIEŃ

Sebastian Chilewski od wielu lat prowadzi terapie osób uzależnionych i pomaga im wyjść z nałogu. Sam od 14 lat nie pali i jako były palacz doskonale zna mechanizmy działania nałogu. Dzięki własnym doświadczeniom i zdobytej wiedzy rozumie wątpliwości i potrzeby osób decydujących się na rzucanie palenia.
"Nie palisz już od kilku dni? Świetnie! Ale najważniejsze jest, żebyś rzucił na dobre"
POZNAJ NASZYCH BOHATERÓW

Prawdziwe historie pokazują, że palenie nie tylko wiąże się z uzależnieniem fizjologicznym, ale również psychicznym. Palimy z powodu stresującej pracy, wieloletniego przyzwyczajenia, "do towarzystwa" lub porannej kawy. Aby wygrać z nałogiem, potrzebna jest silna wola i odpowiednie wsparcie.

Maria, tancerka i aktorka

"Paliłam 10 lat. Potrzebowałam wsparcia, czegoś, co naturalnie wpisałoby się w mój rytm. Wybrałam gumy nicorette®. To był proces, ale udało się!"

Paweł, manager sportu

"Zaczęło się niewinnie. Jedna, druga impreza. Jeden, dwa, pięć papierosów. Nie wierzyłem w żadne preparaty... Dopóki nie kupiłem nicorette®. Wybrałem spray i teraz nie palę już ponad rok".

Marta, prawniczka

"Zaczęłam palić przez stres. Postanowiłam rzucić. Pomogły mi plastry nicorette®. To wymagało czasu, ale udało się. Nie palę już rok."

Mariusz, trener tenisa

"Paliłem prawie 20 lat. Powiedziałem sobie: "czas rzucić na dobre". Zobaczyłem reklamę tabletek do ssania nicorette®. To było dokładnie to, czego potrzebowałem. Nie palę już 6 lat".

PL-NI-2000071