• Dlaczego Twoja rodzina i przyjaciele także chcą Twojego zerwania z nałogiem

  Rzucenie palenia jest słusznym krokiem dla Ciebie i osób wokół...

  Twój partner

  Powiedzmy sobie szczerze, nikt nie lubi całować kogoś, kto ma nieświeży oddech. Mówiąc zupełnie wprost – palenie jest przyczyną nieprzyjemnego oddechu. Palenie powoduje, że Twój oddech ma jedynie przykry zapach papierosów. Może także prowadzić do chorób dziąseł, które są kolejną przyczyną cuchnącego oddechu. Palenie i brzydki oddechem staną się już tylko historią. Od dziś wszystkie pocałunki będą smakować świeżą miętą! Pieniądze zaoszczędzone na papierosach z pewnością ucieszą także Twojego partnera, zwłaszcza jeśli wydacie je na wyjścia do restauracji i wspólne wakacje.

  Twoi przyjaciele

  Nie znosisz kiedy musisz przerwać miły wieczór z przyjaciółmi, zrywając się nagle i wybiegając na zewnątrz, żeby zapalić na zimnie i w samotności, gdy omija Cię najlepsza zabawa, nieprawdaż? Kiedy potrzeba zapalenia papierosa jest tak silna, nie jest łatwo zatrzymać się i zastanowić nad tym, co Cię omija. Jednak Twoja silna wola i NICORETTE® sprawią, że zniknie konieczność wychodzenia na papierosa. Twoi przyjaciele będą zachwyceni gdy rzucisz palenie, ponieważ martwią się o Ciebie. Co więcej, będziesz teraz spędzać czas w ich miłym towarzystwie!

  Znajomi z pracy

  Kiedy dopada Cię zmęczenie i stres dnia codziennego, łatwo jest szukać ukojenia w wymknięciu się z biura na relaksującą przerwę przy papierosach. Jednak badania wskazują, że w ciągu roku palacze mogą spędzić do pięciu tygodni poza biurkiem, wychodząc na 'szybką' przerwę. Nikt nie lubi być uważany za kogoś, kto wymiguje się od pracy. Popraw swoje relacje w biurze i spraw, by Twój dzień był bardziej produktywny przez rzucenie palenia i skupienie całej energii na cieszeniu się pracą.

  Twoje dzieci

  Niedawno przeprowadzone badanie wykazało, że 98% dzieci chciałoby, aby ich rodzice przestali palić, a prawie połowa przyznała, że nałóg ich rodziców powoduje, że czuja się chore . Inne badanie wykazało, że 29% palaczy przyznaje, że ich dzieci i reszta rodziny nie znoszą gdy oni palą, a jedna czwarta wyznała, że palenie sprawia im mniejszą przyjemność ponieważ wywołuje u nich poczucie winy. Faktycznie, dla wielu osób, dzieci i rodzina jest istotnym powodem, dla którego chcą rzucić palenie. Dzieci nie są głupie – uczą się w szkole o zagrożeniach płynących z palenia. I prawdopodobnie bardzo martwią się o Ciebie. Jeśli palisz w otoczeniu swoich dzieci, ich zdrowie narażone jest na ryzyko związane z biernym paleniem. Jeśli ten argument jeszcze nie jest dla Ciebie wystarczający, pomyśl o wszystkich dodatkowych atrakcjach, którymi masz szansę się cieszyć z całą rodziną dzięki pieniądzom zaoszczędzonym na papierosach. Wyjazdy, weekendowe wyjścia do kina lub nawet wymarzone wakacje rodzinne.. Wszyscy na tym skorzystacie.

  Skorzystaj z kalkulatora oszczędności i przekonaj się, ile możesz zaoszczędzić rzucając palenie.