• Jaki rodzaj terapii zastępczej odpowiada Ci najbardziej?

  Palacze różnią się od siebie, podobnie różne są produkty stworzone by wspomagać zrywanie z nałogiem. Bez względu na to czy wypalasz 40 papierosów dziennie, czy nie możesz się oprzeć wypaleniu papierosa w pubie, NICORETTE® ma produkt idealny dla Ciebie...

  Nałogowy palacz

  Jeśli jesteś silnie uzależnionym palaczem, sama myśl o rzuceniu palenia może być nieco przytłaczająca. Jednak niezależnie od tego, czy chcesz stopniowo ograniczyć czy liczysz, że uda Ci się od razu rzucić palenie, nikotynowa terapia zastępcza może Ci pomóc w pokonywaniu głodu nikotynowego. Jeśli szukasz rozwiązania całkowicie niewymagającego Twojego zaangażowania, wypróbuj plastry NICORETTE® INVISIPATCH 25mg. Wystarczy, że przykleisz plaster rano, a przez kolejne 16 godzin będzie on uwalniał do Twojego organizmu kontrolowaną dawkę nikotyny. Jeśli wolisz raczej doraźnie zwalczać napady głodu nikotynowego w momencie, gdy się pojawiają, odpowiedni dla Ciebie będzie NICORETTE® Spray. Rozpyl jedną lub dwie dawki sprayu bezpośrednio do jamy ustnej, kiedy poczujesz ochotę na zapalenie papierosa. Podana dawka nikotyny pomoże Ci opanować tę potrzebę.

  Palacz do towarzystwa

  Potrafisz bez problemu oprzeć się papierosom w ciągu tygodnia, ale odczuwasz silną potrzebę zapalenia podczas wieczornych wyjść z partnerem, przyjaciółmi czy znajomymi z pracy? Wygląda na to, że jesteś palaczem do towarzystwa. W wielu przypadkach palaczom do towarzystwa brakuje głównie faktu trzymania czegoś w dłoni. Możesz także wypróbować NICORETTE® Spray, który zaczyna działać już po 60 sekundach i z łatwością zmieści się do torebki lub kieszeni, by być zawsze pod ręką.

  Palacz zestresowany

  Niektórzy palacze odczuwają silną potrzebę zapalenia papierosa, gdy są zdenerwowani lub odczuwają lęk. By przestać palić, „zestresowany palacz” potrzebuje czegoś, co błyskawicznie dostarczy mu nikotyny. Tabletki do ssania NICORETTE® Coolmint zaspokajają głód nikotynowy i ograniczają stres związany z rzucaniem palenia. Jeśli wypalasz 20 lub więcej papierosów, gdy jesteś poza domem, możesz potrzebować tabletek o dawce 4 mg. Tabletki o dawce 2 mg, będą odpowiednie dla osób palących 20 lub mniej papierosów.

  Palacz odchudzający się

  Czasami palacze nie rezygnują z palenia, ponieważ boją się, że przytyją. Rzucanie palenia nie musi od razu spowodować, że przybędzie Ci na wadze mnóstwo kilogramów. Jeśli jednak obawiasz się, że będziesz zastępować przerwy na papierosa regularnymi wycieczkami do puszki z ciastkami, gumy lub tabletki NICORETTE® mogą być rozwiązaniem dla Ciebie. Guma dostępna jest w różnych smakach, tabletki zaś mają smak miętowy. Zaufaj nam – będziesz pachnieć o wiele lepiej, gdy zamienisz papierosy na produkty w ramach nikotynowej terapii zastępczej!